Hakkımızda

PODICLINIC Ayak Sağlığı Merkezi, alanında uzman kadrosu ve Uluslararası Medikal Ayak Sağlığı sistemini Türkiye’ye taşıyan özel yapılanmasıyla hizmet vermektedir.

Gün boyunca vücudun tüm yükünü taşıyan ayaklarımız özel bir bakımı hak ediyor. Günümüz şartlarında koşturmacalı geçen iş hayatı, şık olmak adına kullandığımız çok da konforlu olmayan ayakkabılar, mantar gibi ayak hastalıklarının bulaşmasına zemin hazırlayan sauna, havuz gibi alanlarda vakit geçirmek, kullandığımız ilaçlar ya da genetik faktörler ayak sağlığı konusunda
problem yaşamamıza neden olabilir. Çoğu zaman tırnak mantarı, deri mantarı, tırnak batması, nasır, siğil veya topuk çatlağı şeklinde karşımıza çıkan ayak sorunlarına çözümler sunmak amacıyla yola çıkan PODICLINIC ekibi, üniversitelerin Podoloji bölümlerinden mezun Podologlar ve Alman
BUNDESVERBAND Kosmetik und Fusspflegebetriebe Deutschlands Okulları’ndan özel Medikal Ayak Bakımı Uzmanı sertifikasına sahip, alanında yetkin ve donanımlı uzmanlardan oluşmaktadır.

Podiclinic Ayak Sağlığı, Ataköy Atrium içerisinde hizmet vermektedir ancak  geriatri hastaları (yaşlılığa bağlı hastalıklar) ve yatağa bağlı hastalar için evde ayak bakımı ve podoloji hizmetleri de vermekteyiz. Evde ayak sağlığı hizmetleri, mobil ekipmanlar ile steril şartlar sağlanarak ve uzman podologlar tarafından yapılmaktadır.

1000 +

Memnun Müşteri

10 +

Uzman Kadro

8 +

Yıllık Tecrübe